Kurumsal

  Oto Arslan İnşaat Turizm San Tic Ltd. Şti. Otomobil sektöründe müşterilerinin ihtiyaç duyduğu otomobil yedek parçalarını tek bir çatı altında toplayarak tek noktadan çözüm üretmek amacıyla 1975 yılında kurulmuş öncü ve yenilikçi bir şirkettir. Ford Traktör parçası satarak ticaret hayatına başlayan firmamız, daha sonra Fiat otomobillerin piyasaya girmesiyle birlikte binek otomobil mekanik yedek parçası satışıyla ticaret hayatına devam etmiştir.

  Müşteri beklenti ve isteklerine göre yıllar içinde ürün yelpazemizi genişlettik. Değişik marka ve modellerin piyasaya girmesiyle birlikte yedek parça portföyümüzü  belirli markalar üzerinde yoğunlaştırdık. Mekanikten, kaporta’ya, elektirik aksamından, trim parçalara, lastikten, aksesuara, kadar her türlü yedek parçayı bir çok tedarikçi markası ile firmamızda bulabilirsiniz.

  Firmamıza daha fazla büyüme ivmesi kazandırmak amacıyla 2014 yılında şirketleşme ve kurumsallaşma çalışmalarını başlattık. Kırk yıldan fazla bir süredir şirketimize güven duyan herkese teşekkür ederiz.

Sky Bet by bettingy.com

Çalışma Saatlerimiz

Bize ulaşabileceğiniz
çalışma saatlerimiz

Hafta İçi: 08:00 - 19:00
Cumartesi: 08:00 - 19:00

Kullancı Görüşü

  • oneri ve yorum

    Öneri & Görüş

    Öneri ve görüşleriniz için mail gönderebilirsiniz. Görüşleriniz işimizi daha iyi yapmak için değerlendirilecektir.

harita

Bize Nasıl Ulaşırsınız?